Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diell Rushiti

Diell Rushiti
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  15

Diell Rushiti është poet. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine.

Qe nga viti 2017 diell rushiti filloi te me muzik hip hop dhe ende vazhdon te krijoj kenge nje here jo ne televizione apo cd por vetem ne youtube kenga e par qe eshte publikuar ne youtube eshte dielli_05 16 vjet pastaj dhe te tjera.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

1

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 1