Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trandafili

nuk te dhurova trandafil qe ti marresh ere por ta dhurova zemren time qe ta kesh per her kur te biej shi kujtoj lotet e mij kujtoje qastin kur me le ne vetmi rruget na u ndan dhe lotet nuk u than zemrat tona nuk do te harrohen edhe pse dikur u ndan

- Poezi nga Diell Rushiti


- U dërgua nga erdoniti -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente 0