Më mbaj mend (për 1 muaj)

Te Desha Dhe Te Dua

te desha te dua dhe do te te dua gjithmon per se zemer nuk me beson ska rendesi a jam i vetmi qe ne zemren tende kam hy ska rendesi a jam i pari qe te dua ty zemra ime jeton se zemren tende e don syt e mij ndriqojn vetem ty kur te shikojn syt e mij verbohen vetem nga ti nese largohen

- Poezi nga Diell Rushiti


- U dërgua nga erdoniti -


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente 0