Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Poezi Nga Nje Femije I Braktisur

Une jam viktime e tradhetise
Erdha ne jet vec prej dashurise.
I pafajshem erdha ne kete bote.
Paskam lindur vec per te derdhur lote.
Nene e Babe qe me lat ne vetmi.
Tani ju vrasin lotet e mi.
Une nuk dita te mallkoj.
Ja Lashe Zotit T'ju Gjykoje

- poezi nga Diell Rushiti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet