Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diellza Dedushi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
Këndon kryesisht: pop

Diellza Dedushi është këngëtare. Në Gusht 2016, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vetem Ti".

Më datë 25 Shkurt 2017, Diellza Dedushi publikon videoklipin "Ku Mbete".

Më datë 29 Gusht 2017, Diellza publikon videoklipin "Kam Besu".

Në Shtator 2017, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "S'di A Ja Vlenë".

Në Korrik 2018, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2018 me këngën "Shume Gabim".

Më datë 30 Nëntor 2018, Diellza Dedushi publikon videoklipin "Loti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet