Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Dobroshi - Kam Diçka Qe Duhet Ta Them  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Muzika:

Briz Musaraj

Muzika:

Indri Topi

Teksti:

Olti Curri

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

05/06/2011

2011-06-04T23:00:00+00:00Kam dicka qe do ta them,
Nuk mund ta fsheh, ti miku im je
Jane ca fjale ne nje ditar,
Qe smund ti mbaj, ne flete
Ref
Zemer, do ta gjejme ne forcen
Per te thene te dua
Une e di dhe ti e ndjen
Ndalem qe ti shoh une syte qe me shohin mua
Dhe aty gjithe boten gjej
Eshte si nje magji qe me ndodh cdo dite
Sa here te takoj zemren ti ma ngroh
Si dy miq te mire, bejme nje premtim
Dua prane te kem per jete
Ne do jetojme do te vrapojme
Nga jeta do mesojme
Ne do kendojme do te guxojme
Ty veten ta besoj

Ke dicka per te me thene
Ti nk e fsheh
Jam mikja jote
Shkruan fjale ne nje ditar
Qe sdo ti mbash ne flete

Ref:
Zemer, do ta gjejme ne forcen
Per te thene te dua
Une e di dhe ti e ndjen
Ndalem qe ti shoh une syte qe me shohin mua
Dhe aty gjithe boten gjej
Eshte si nje magji qe me ndodh cdo dite
Sa here te takoj zemren ti ma ngroh
Si dy miq te mire, bejme nje premtim
Dua prane te kem per jete
2 here
Ne do jetojme do te vrapojme
Nga jeta do mesojme
Ne do kendojme do te guxojme
Ty veten ta besoj


Ky tekst u dërgua nga Dajana13
Më Shumë Këngë Nga Diellza Dobroshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet