A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Diellza Ferizi - Tipi Im


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2011

2011-03-11T16:22:32

Participating in

Top Fest 8


je si magnet me terheq
me ben per vete shum leht
je energjik,simpatik
per mua je tipik,romantik

ti mos ik,me jep motiv
je kreativ
i but e jo agresiv

je i njejt si tipi im,
me pelqen me at shikim

a mos ke ti noj problem?
pse kot mu po me len?

pse nuk afrohesh ti nje hap
as nje milimeter sdua ty te tkem larg!

hajt,pse nuk afrohesh
a nuk ke gucim?
je ideal per mua,
je tipi im!!!


Lyrics submited by SoniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019