A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diellza Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Diellza Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Quhet Diellza Ibishi e lindur në Suedi, ka kryer atje shkollën e mesme të muzikës ndërkohë që me këtë hobi meret që në moshë të re duke e trashëguar kështu si talent nga babai i saj. Këdon zhanre të ndryshme si nga pop, reggaeton etj por ajo këtë herë ka vendosur që të vij me një projekt reggae. Më datë 31 Gusht 2015, Diellza Ibishi publikon videoklipin "Papi Love", në bashkëpunim me Don Enio. Teksti u shkrua nga Don Enio. Më datë 24 Dhjeto...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zana Ibishi

Blentina

Ana Ndoj

Angela

Julia Laze

Olsa Spata Ballguri

Brikena Kastrati

Albunneta

Atma

Joana Prifti


Tags: Diellza Ibishi, Djellza Ibishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019