Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Ibishi - Papi Love  (Feat. Don Enio)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Teksti:

Don Enio

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Enio

31/08/2015

2015-08-31T13:18:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Papi Love" kënduar nga Diellza Ibishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diellza Ibishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diellza Ibishi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet