Official Video

Diellza Ibishi - Krejt I Lo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2018

2018-03-04T19:02:10

Muzika & Teksti:

Diellza IbishiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt I Lo" kënduar nga Diellza Ibishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diellza Ibishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diellza Ibishi: