Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diellza - Lshoja Zanin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lshoja Zanin".
3. Video është e këngës "Lshoja Zanin", por nuk këndohet nga Diellza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diellza - Lshoja Zanin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Besa Krasniqi

Video Produksioni:

Entermedia

Komente

Asnjë Koment

28/06/2016

2016-06-28T19:30:16+00:00E di pom she mu
Mos u bo kishe spom njeh

Skam koh
Pour it up dhe lshoja zanin

Mos fol
Jam lind me ba atmosfer
Dalim sonte edhe nje her
Edhe nje her

Sonte po pina pak tequila t'gjitha pi harrojm
Hajde pi mbushim gotat fire fire njo mas njo
You look so good
Got no worries now
Let's get it on

Po vi me bo... kalle sot edhe nje her

Veres jam ne club nese don me have some fun
Prishtine Sarande Tirane pritem se tash jam tu ardh
Pour it up dhe lshoja zanin

Pour it up dhe lshoja zanin

E di pom pret mu
Nuk je msu mem pa mu knej
Tash po lshoja zanin kalle krejt
Skem faj summer time is going down
You better get here on time
Get here on time

Sonte po pina pak tequila t'gjitha pi harrojm
Hajde pi mbushim gotat fire fire njo mas njo
You look so good
Got no worries now
Let's get it on

Po vi me bo... kalle sot edhe nje her

(x2)
Veres jam ne club nese don me have some fun
Prishtine Sarande Tirane pritem se tash jam tu ardh
Pour it up dhe lshoja zanin

Pour it up dhe lshoja zanin

Lshoja zanin


Më Shumë Këngë Nga Diellza Ibishi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet