Official Video

Diellza - Lshoja Zanin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/06/2016

2016-06-28T20:30:16

Teksti:

Besa Krasniqi

Video Produksioni:

Entermedia
E di pom she mu
Mos u bo kishe spom njeh

Skam koh
Pour it up dhe lshoja zanin

Mos fol
Jam lind me ba atmosfer
Dalim sonte edhe nje her
Edhe nje her

Sonte po pina pak tequila t'gjitha pi harrojm
Hajde pi mbushim gotat fire fire njo mas njo
You look so good
Got no worries now
Let's get it on

Po vi me bo... kalle sot edhe nje her

Veres jam ne club nese don me have some fun
Prishtine Sarande Tirane pritem se tash jam tu ardh
Pour it up dhe lshoja zanin

Pour it up dhe lshoja zanin

E di pom pret mu
Nuk je msu mem pa mu knej
Tash po lshoja zanin kalle krejt
Skem faj summer time is going down
You better get here on time
Get here on time

Sonte po pina pak tequila t'gjitha pi harrojm
Hajde pi mbushim gotat fire fire njo mas njo
You look so good
Got no worries now
Let's get it on

Po vi me bo... kalle sot edhe nje her

(x2)
Veres jam ne club nese don me have some fun
Prishtine Sarande Tirane pritem se tash jam tu ardh
Pour it up dhe lshoja zanin

Pour it up dhe lshoja zanin

Lshoja zanin


Më Shumë Këngë Nga Diellza Ibishi: