Dije Mani
Dije Mani
Dije Mani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dije Mani është këngëtare. Më datë 22 Tetor 2022, Dije Mani publikon videoklipin "Per Ty Nana Ime". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Edmond Zhulali, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Dije Mani. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0