Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dila - Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Dila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dila - Na  (Feat. Rapstyle)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rapstyle

05/11/2012

2012-11-05T00:17:05+00:00Dila :

Buscar Ma sexo ,,Shum Intelegjento
Loqk ti paske shije,,po dokesh Perfecto
Extravakande ,,qajo po ta hanke
Sjom Kamarier ,,Qe punon N'shanke
T'ha Si politanke,,Aje per pije te shpis
Jena shpi e madhe,,me Tinguj te qiftelis
si va tekilla ,,shum mir pe dridha
shum mir pe silla,,jom pi du me villa
Me limozina ,,po vina neper bina
kallet kur na hina,,qohen krejt se e dina
ma tmiren e bina,,sonte kena ardh kallablak
thirri shoqet le t'vin,,se na jem n'club
Siera La boca,,kur flas per ty
Estoy esperando,,t'thom direkt n'sy
shum e sinqert,,si barak obama
president jom per ty,,o -Vik- hajde mama

REF :

SMOKE WEED MA THEJ
LSHOJA ZANIN KNEJ
2-Brother IN DA CLUB
TA BJEN MA T'MIREN NEJ
COMON COMON
REAGATON MIR PO T'SHKON
COMON COMON
DURT NALT KEJT JAU QON

RapStyle :

Eres ermosa ..Eles estilo
Morena perfecta,,sa mir pe dridhoo
me ty edhe 1 tekillo,,muchos ta kalli naten
qdo fjal per ty.,,sa mir po pershtaten
si diten si naten ,,se ndrroj qat menim
Teqiuro pa interes e ,, hiq pa qellim
u kthy the King,,,tu shkel neper estrada
me cigare kubanska,,,t'zeza e trasha
me shije plot ,,sa femna o my GOD
tmira e t'reja ,,po duna mej ra short
krejt pej marr ,, se krejt pom pelqejn
1 llapjane e kosoves,,sa krejt tjerat po vlejn
na na na po vrejm,,,na na na kejt e thejm
na na na hite blejm,,se veq na e thejm
per ty diqka extra,,se qajo po ta han
Hey Dila madafucka ,,krejt permas i lam.

REF :

SMOKE WEED MA THEJ
LSHOJA ZANIN KNEJ
2-Brother IN DA CLUB
TA BJEN MA T'MIREN NEJ
COMON COMON
REAGATON MIR PO T'SHKON
COMON COMON
DURT NALT KEJT JAU QON


Ky tekst u dërgua nga Dorina.A
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet