Official Video

Dilan - Fixim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2017

2017-09-18T00:00:00

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj JojoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fixim" kënduar nga Dilan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dilan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dylan: