A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • D
  • Dylan
  • A Mjaftoj Unë Pa Ty

Live Video

Dylan - A Mjaftoj Unë Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2019

2019-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019


Pa ty me ty
Mu ne dhomën e trishtimit
Shemben muret e vetmisë

Me ty pa ty
Shpirti im qe të thërret
Nga syri im nje lot rrëshket

Sa mall e sa faj
Mu ne skutën e vetmisë
Më gërryen zëri yt

Ti fshihesh sot pas hijesh
E po ma tret mu dhimbjen
Dhimbjen e dashnis pengun e marris

Se sot jam pengu yt
Nlimanin e dashnis
Brenda unit tim
Ti sfle jo si kujtim

REF.:
Je ti je vetem ti
Se ti je diell i shpirtit tim
A shuhen netet plot dashni 2x

Ste ndal jo un ty
Prekja buzeve te tua
Akullnaj e shpirtit tim

Sa mall e sa faj
A mjaftoj une pa ty
A mjafton ti pa mua

Se sot jam pengu yt
Nlimanin e dashnis
Brenda unit tim
Ti s fle jo si kujtim

REF.:
Je ti je vetem ti
Se ti je peng i shpirtit tim
A shuhen netet plot dashni 4x

Une dhe ti
Bashkë te dy
A mjaftoj une pa ty

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019