Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dilja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
  • Emri i Vërtetë:
  • Dilja Zabeli
BIOGRAFIA: Dilja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Është kjo Dilja Zabeli, një këngëtare që ka një zë mjaftë të veçantë dhe një stil joshës, tiparet e të qenit një vajzë modeste, e ëmbël kanë ndikuar mjaftë shumë në krijimin e saj si personalitet i çmuar tek të tjerët. Ndonëse kënga për të vazhdon të mbetet njëra nga profesionet më të dashura të saj me të cilën edhe është rritur. Fillimin e këngës ajo e kujton që nga mosha 15 vjeçare duke qenë pjesë e shoqërisë kulturo-artistike "Drenica" nga i c...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sela Begaj

Nazmije Demolli

Silvana Xhemali

Selvete Bajrami

Kosovare Gashi

Irena Ciceri

Shpresa Veselaj

Mihrije Lestrani

Bukurie Zogaj

Sanije Doberdolani

Tags: Dilja, Dilja Zabeli, Dile Zabeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet