Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dilja - Dita E Fundit Për Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

i pa drejt dhe shum i pa shpirt
ishe qdo nat ishe qdo dit
te pelqen apo s'te pelqen
e verteta gjithmon dhemb

E perbuzur ne zemer thell
isha me ty qdo her
edhi koha ta them ne sy
s'mundem t'jetoj me ty
x2
kjo esht dita e fundit per ne
nuk te flas e s'te njoh kush je
kjo esht dita qe po ndjeehem shum mir
e jam plot jet si zog i lir

I padrejt me mu ke qen
jeta tani po ta kthen
asgje s'mbetet per tjeter bot
fajet po i lan sot

E perbuzur ne zemer thell
isha me ty qdo her
edhi koha ta them ne sy
s'mundem t'jetoj me ty
x2
kjo esht dita e fundit per ne
nuk te flas e s'te njoh kush je
kjo esht dita qe po ndjeehem shum mir
e jam plot jet si zog i lir

x2
kjo esht dita e fundit per ne
nuk te flas e s'te njoh kush je
kjo esht dita qe po ndjeehem shum mir
e jam plot jet si zog i lir


Ky tekst u dërgua nga  GennTDilja
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2013


Dilja - Dita E Fundit Për Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita E Fundit Për Ne".
3. Video është e këngës "Dita E Fundit Për Ne", por nuk këndohet nga Dilja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dilja:


Komente 0