A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dily Mann

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dily Mann është një këngëtar i njohur. Robert Gashi, ose perndryshe i njohur edhe me nofken D'M, eshte antar i grupit ML Records. Me muzike ka fillu me u marr ma heret, Ku kengen e par e incizoj ne bashkpunim me antarin ML te grupit ne vitin 2005. Ben pjese ne grupin muzikor ML Records bashk me antar te tjer. Kan marr pjes ne festivale te ndryshme te Kosoves, dhe niherit pritet me marr pjes ne Kengen Magjike 2013 dhe TOP FEST. Muzika eshte gjithqka per ta keshtu qe pritet me vazhdu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mr. Valos

Rapsodi

Erkan Kumanova

Gzim Roci

Dj Trendy

Oki

Tha Answer

Rapp Dogg

Striqka

Lumi (Lumni Ukaj)


Tags: Dily Mann, Dily Man, Robert Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019