Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dimmi - Hey Qa Po Pret (Feat. Big Wolf, Kodra & Bammi 'g)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dimmi:
apet nzemer prizreni asht knej e dimi me dosta normal qe pe thej merri shoqeT e bashk e ajde me mu kenj vazhdo kadal drejt e une ti nzo shpejt shum mir po dokes zemer moti e kam vrejt veq ti apet dallon me ty loqk kisha fjet ze ti per mu je nzemer e din qe jam nishi mos mu larzdro set ngrej si ashishi se une kur tebi beat e dridhi si termet une sjam vet jam me beastaret e boj let mes dimrit e boj edhe ma nxet tash pe din kush jam per mu mos vet po dihet po nihet qe baci asht ka niher kat shkojm na normal me nive e dihet si na qe jam te gjon provo provo veq si na sun gjon


Ky tekst u dërgua nga Tonnny


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dimmi
Featuring: Big Wolf & Kobra aka Helmusi
Publikimi: 28/06/2017


Dimmi - Hey Qa Po Pret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Qa Po Pret".
3. Video është e këngës "Hey Qa Po Pret", por nuk këndohet nga Dimmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0