Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dinamik Angels - Pse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Dinamik Angels.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dinamik Angels - Pse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/05/2016

2016-05-22T11:27:53+00:00

Pse sjom mo me ty ku mu zhduke tash
Pse pa ty jeta shkon keq shkon dallash
Pse n`onderr t`sho gjdo nat e sje me mu
Pse jom kaq pa fat e mo spot thom Tdu.
Kur ta bona kthehu nuk t`msova gabim
I ngove tjert e shkove me ni nrrug pa kthim
Mfal nese t`vrava mfal nese t`lendova
Mfal per krejt senet kudo qe gabova
Per ty m`fali zoti m`qiti nfaqe t`jetes
Pa ty po jap shpirt sun I iki t`vertetes
Kur ti msheli syt e jom n`boten tjeter
Kur ty tdel gjumi amanet e ki 1 leter.
Qele kadale lexo but e me lot nsy
Ti kom shkru senet qka ndjeva per ty
Stkom mo temen e vdekja em murr
T`pres n`parajs jet e nuk t`harroj kurr.


Reptura(2)
U rrita per me kuptu qe krejt o rren
U rrita me kuptu qe nket jet skom ven
U rrita n`krah t`nones qe mqiti n`jet
Dashnin qe per ty e pata ke e vertet.
Pse mbone met dasht me krejt ato sene
Pse po vuj pa faj qeshtut e paskna t`leme
Jo qe deshta met lon po qeshtut u shkru
Hala n`zemer t`kom spo muj mo me luftu.
Fjala tDu si fjal qe mahet n`men
heren e par qe t`pash sun rri mo n`at ven
Ti ke e jemja zoti deshti mos me kon me ty
E kom ni lutje t`vogel ktheu t`kqyri prap nsy
Gjithka qe shkoj ment I kom n`qet pun
Un spo du me vujt po zemra o ka mvun
Gjdo dit second e minut tut paraftyru
N`onderr me ty kur syt I qeli sje me mu.
Reffren:
Pse larg ti tash ke shku
Ty jom tut kerku
Pse sjom mo me ty
Zemren ma ke thy


Ky tekst u dërgua nga  edona
Më Shumë Këngë Nga Dinamik Angels:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet