A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Diola is a singer. Në Prill 2005, Diola merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Lulet". Në Prill 2006, Diola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Prane Teje". Në Maj 2007, Diola merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Fjale Dashurie"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Renata

Besa Beiqi

Eli Belaj

Enisa Zyberi

Areva

Sara Berisha

Nderona Beqiraj

Rrezarta Beqiri

Nurie Myftari

Rajmonda Bircaj


Tags: Diola, Djola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019