Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Diola - Fjale Dashurie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjale Dashurie" kënduar nga Diola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diola:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet