Dion Dragusha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dion Dragusha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 4 Prill 2016, Dion Dragusha publikon videoklipin "Prishtina Le Të Kallet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Drinche

Dj Manco

Alessandro

Dj Meti

Bero

Dj Flame

Meflurn

Jens

Mario Gjini

Dj Jojo


Tags: Dion Dragusha

Krijo Një Kartolinë