A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Diona Fona - Ikim


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  38

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/02/2018

2018-02-01T16:00:19

Music:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Diona Fona

Video Production:

Imagine Films


S'po besoj sa shpejt me afrove
S'po besoj sa leht me largove
Më fal ti, doja t'jepja dashuri

Se kete moment s'doja ta prisja
Se çka do ndodh s'doja ta flisja pse
E dime vetem une dhe ti

Me afroje, me largoje,
a me doje,
kurr s'mund t'ja pranoje vetes ti
e di, humba nje njeri

REF 2x:
Kthehu pak,
te premtoj do ikim bashkë
Nese don ti, nese don ti,
nese m'don ti vetem pak.

Ne zemer do i mbaje un kujtimet,
puthjet e nates dhe perqafimet
Me fal ti, doja t'jepja dashuri

Se kete moment s'doja ta prisja
Se çka do ndodh s'doja ta flisja pse
E dime vetem une dhe ti

Me afroje, me largoje,
a me doje,
kurr s'mund t'ja pranoje vetes ti
e di, humba nje njeri

REF 2x:
Kthehu pak,
te premtoj do ikim bashkë
Nese don ti, nese don ti,
nese m'don ti vetem pak.

e-Cards (3)

U krijua nga BAEDIONA 2019-02-26 23:27:20
Më afroje, më largoje
A më doje?
Kurr s'mund t'ja pranoje
vetes, ti e di...
Humba një njeri
2018-04-26 14:00:01
Më fal ti, doja t'jepja dashuri
2018-02-06 18:40:24
S'po besoj sa shpejt me afrove
S'po besoj sa leht me largove
Më fal ti, doja t'jepja dashuri

Se kete moment s'doja ta prisja
E dime vetem une dhe ti

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019