Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diona Fona - Baje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baje".
3. Video është e këngës "Baje", por nuk këndohet nga Diona Fona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diona Fona - Baje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Teksti:

Diona Fona

Teksti:

Yll Limani

Komente

Asnjë Koment

14/06/2020

2020-06-14T16:00:12+00:00

Kush ka met than tash naten e mire
Ka ke me ja majte kur tBahet shtir
Qka ka met mungu une e di mire aaah

Se une i kom ba krejt qa kom dit
Veq ta kisha dit ty mos met prite
Dikur um ke dasht, dikur ta ka ni

Kush te foli keq per mu
Kush prej meje tka largu

E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote

E la telefonin mem cingru
Kon je tu e lyp ma nuk o ktu
Numri o i njejt nuk e kom ndrru
Une sjom ma e njejta, ma nuk tdu

Aspak spatem fat
Sa ma larg, sa ma larg

Kush te foli keq per mu
Kush prej meje tka largu

E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote

(2x)
I see you everywhere
You see me everywhere
E di qe se ki leht
Po don mem pas en jet

(2x)
E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote


Ky tekst u dërgua nga BaedionaKartolina (5)

20
18
24
30
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Diona Fona:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet