Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Diona Fona - Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqer".
3. Video është e këngës "Sheqer", por nuk këndohet nga Diona Fona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Diona Fona - Sheqer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/04/2021

2021-04-02T07:09:47+00:00

"Sheqer" është një këngë e re nga Diona Fona.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KAOS - Sheqer

Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale (X2)

Krejt klubin ta kall X6

Ska si une, ska si une
Bone ma mire nese munesh,
VIG PAPPA hell yeah VIG PAPPA,
Hell yeah,
Shake it shake it mami, qashtu qysh ki qef,
Clap clap clap clap clap qyr ku i ki lekt X2
Merri krejt sonte, se per mu vijn lekt,
Viggy viggy viggy
Shum pom pelqen,
Kryt e madhe barkun e madh, sexy as hell,
Pse ti mu nclub asnjehere spo vjen,
Ski qam dvet tlutna mos i hin thell,

Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dom dom dom dom dom
Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her, ti pom ban dam dam dam dam dam

Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale (X2)

Krejt klubin ta kall X3

Ajo ma ban love you lumi,
i love you love you lumi,
jena ba qaq dru spom punon as truni,
ajo po ma lyp po spom kujtohet numrin,
spom kujtohet emri jem, as dita as muji,
5 shishe 6 shishe, pare ne ajr krejt,
5 qinshe, 6 qinshe,
mos u nal edhe 5 shishe 6 shishe krejt i ka,
folim deri mas dit aj aj aj.
strip for me uli posht edhe hyp nalt for me,
veq per cdo nate po dal po pi
ska money ? dridhu ti me takt ma mire,
ska money ? dridhu ti me takt ma mire.

Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam, ti pom ban dam dam dam dam dam
Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam, ti pom ban dam dam dam dam dam

Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale (X2)

Krejt klubin ta kall ( X3)

Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her
Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her
Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam
Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her, ti pom ban dam dam dam dam dam
Dam dam, dam, dam, dam, dam,
Luje ;)

Artiola Toska - Sheqer

Kafja e mengjesin e gjen tavolin
Un ta boj te omel e ti nuk e pin
Nuk ke faj se kafja oh nuk pihet vet
Pajtohu me mu se me ke pas kismet

Kafen e mengjesit mos me pi me mu
Dije se kejt jeta mbrapsht ka met shku
Me nji fjal idhnohesh me njiqind spajtohesh
Ne cfar zemerimi masanej pendohesh ...masanej pendohesh

Oh me sheqer o pa sheqer
Me pi kafen vet mendja nuk na mer
O kush sna flet e idht kafja bohet
Oh kur me qesh jeta omelsohet omelsohet X2

Po se nise diten mirmengjes pa mo thon
Kur je mir me mu je me dhith dunjon
Kur me mu je keq me gjith te ze sherri
Po sfolem ne bashk i idht esht sheqeri

Kur duhen dy zemra meren vesh me llafe
Ah me ty me bohet e omel cdo kafee
Je lezeti jetes qe shkrihet te un
Zemrimi mbaron dashnija ska fund ska fund

Oh me sheqer o pa sheqer
Me pi kafen vet mendja nuk na mer
Oh kush na flet e idht kafja bohet
Oh kur me qesh jeta omelsohet omelsohet

Oh me sheqer o pa sheqer
Me pi kafen vet mendja nuk na mer
Oh kush na flet e idht kafja bohet
Oh kur me qesh jeta omelsohet omelsohet
Më Shumë Këngë Nga Diona Fona:


Komente mbi këtë këngë