Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diona Vishaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Diona Vishaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Diona Vishaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Ëmbëlsirat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Blenda Luzha

Elsa Randobrava

Nea Hamza

Gojarta Perlica

Aulona Krasniqi

Era Saraçi

Linesa Ukshini

Antigona Musa

Doruntina Kurteshi

Tags: Diona Vishaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet