Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dionis Serdari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dionis Serdari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Maj 2018, Dionis Serdari publikon videoklipin "E Bukur Si Hene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Fredi Gjishti

Klodjan Meçka

Klajdjan Torra

Rudi Hasanllari

Saimir Menkaj

Lutfi Goga

Rei Likaj

Feti Janca

Ervis Behari

Tags: Dionis Serdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet