Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Grupi me I Vogel I shoqerise,
Foleja me e madhe e dashurise.
Nje fjale qe behet tatuazh,
tatuazh qe eshte si masazh.
Ku tregohet humanizmi,
Ku mbillet filizi
Filizi I dashurise e I miresise,
Mirekuptimit dhe harmonise.

- poezi nga Dionis Suçi


- Poezia u dërgua nga Dionis Suçi -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet