Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionis Xhafa
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Gusht 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  8

Dionis Xhafa është poet. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli".

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0