A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Dirty NP - Raintown Berlin  (Feat. Alpa Gun)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2019

2019-10-10T20:00:00


"Raintown Berlin" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Dirty NP.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Dirty NP i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019