A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Bulqize 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Diti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2005, Diti merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ste Besoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Olsa Spata Ballguri

Elinda Katiaj

Ola

Rozeta Pohja (Rozi)

Geta Beqa

Bulza Fejzullahu

Bena

Keda Braja

Anjeza Bicaku


Tags: Diti, Aferdita Dhuti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019