Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diti-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Diti-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arditi ose Diti-G ka filluar te merret me muzik ne rrymen hip hop qe ne moshen e adoleshnces. nje nga kenget e tij eshte per tragjedi ne jeten e tij aksidentin e babit te tij por fatmirsisht ai akoma jeton.eshte futur ne grupin e famshem banda butuesi.nje nga diss-at e tij me te famshem dhe eshte be hit eshte diss-i qe i kushtohet insectit.ajo kenge u be shum e njohur edhe nga kundershtaret edhe nga fansat e tij.nje keng qe per nje koh record u b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Floriant Salihu (Flow)

GRD

Natra

Underground Mc

Sllimi

A Link

Lil Erdi

The Rose

Bess (Familia Ideale)

Tags: Diti-G, Diti.G


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet