Dizara Tahiri
Dizara Tahiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dizara Tahiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 31 Dhjetor 2020, Dizara Tahiri publikon videoklipin "Pema E Vitit Te Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0