Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dizzies - Etj Etj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

12/01/2010

2010-01-12T14:23:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Etj Etj" kënduar nga Dizzies.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dizzies i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet