Dj A-Boom
Dj A-Boom
Dj A-Boom
  • Emri i vërtetë:
  • Ardian Luboja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop dance
Dj A-Boom është autor këngësh, dj dhe producent i njohur. Dj Aboom eshte Ardian Luboja. Ai eshte nje Dj i shkelqyer por njekohsisht eshte edhe Dj i repistit shqiptar Noizy.
Dj Aboom jeton ne Zvicer por tani me shum eshte ne Durres sepse i nevojitet Noizy-t. Ai eshte nje djal shum i talentuar. Ai se bashku me Durimkid ben qudira.

Më datë 22 Qershor 2017, Dj A-Boom & Kidda publikojnë videoklipin "E Imja". Teksti u shkrua nga Dj A-Boom, Kidda.

Më datë 22 Dhjetor 2016, Dj A-Boom publikon videoklipin "Badman Tune", në bashkëpunim me Akkurat, Kidda & Tanar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2