Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dj Blindi - Ti Je Ajo Qe Dua (Remix)  (Feat. Sinan Hoxha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2008

2008-11-26T19:52:42

Featuring

Sinan HoxhaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Ajo Qe Dua (Remix)" kënduar nga Dj Blindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet