Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt & Getoar Selimi - A Po Don Kesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Don Kesh".
3. Video është e këngës "A Po Don Kesh", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Getoar Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt & Getoar Selimi - A Po Don Kesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Video Produksioni:

Pixels Production

Këngë e albumit:

"Best Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Getoar Selimi

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00ghetto gold:
a po don, a po don
a po don, a po don
a po don, a po don
a po don, a po don

2x.
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu

bone zemer nese bon bone zemer nese don pak ma shpejt pak ma ron qe ki pun me avijono avijono avijono

a po don, a po don kesh kesh kesh
a po don, a po don kesh kesh kesh
a po don, a po don kesh kesh kesh
a po don, a po don kesh kesh kesh

bone zemer nese bon bone zemer nese don pak ma shpejt pak ma ron qe ki pun me avijono avijono avijono

(2x)
kesh
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu

deshu deshu deshu deshu
deshu deshu deshu deshu

a po don, a po don kesh kesh kesh deshu
a po don, a po don kesh kesh kesh deshu
a po don, a po don kesh kesh kesh deshu
a po don, a po don kesh kesh kesh

(2x)
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
a po don kesh keshuuuu
mos u vesh deshu deshu deshu deshu


Ky tekst u dërgua nga Leeka   petriti
Më Shumë Këngë Nga Dj Blunt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet