A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Dj Blunt & Real 1 - Classic G  (Feat. Linda Halimi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

12/07/2011

2011-07-12T17:43:14

Featuring

Linda Halimi

Më Shumë Nga

Real 1

Këngë e Albumit:

Classic G

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Classic G" kënduar nga Dj Blunt & Real 1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt & Real 1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018