A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Dj Blunt & Real 1 - Menon Që Je Fly  (Feat. Linda Halimi)


Nuk ka akoma asnjë votë


12/07/2011

2011-07-12T21:51:22

Featuring

Linda Halimi

Më Shumë Nga

Real 1

Këngë e Albumit:

Classic GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Menon Që Je Fly" kënduar nga Dj Blunt & Real 1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt & Real 1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018