Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blunt & Real - Gabimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Zemren ti ma ndave n’2
Nuk po du me u pa me ty
Ti dil na jeta jemee
Gabimi ishim ne dy
Po tash jam tu pagu shtrenjt
Ti dil nga jeta jeme

Sheiki pagun per dance jaa
Break it po sun e then ja
Sneishi slymy nkrevet ja
Sneishi qafen ne krevet ja


Ky tekst u dërgua nga Elion MemishajDj Blunt, Real 1 & Shaolin Gang
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2022
Teksti: Dj Blunt & Real 1
Orkestrimi: Bujaa
Produksioni: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Visar Demaku


Blunt & Real - Gabimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Blunt & Real.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Blunt:


Komente 0