Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Dagz, Dj PM & Vesa - Mora Testin (Remake) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mora testin o per me mush uje ( o me mush uje oo)
Hasan aga te kroni kish qillue (te kroni kish qillueoo)
Oh njaj krue fort ish turbulle (fort ish turbullue)
Mora shamin ujin me kullue (ujin me kullue oo)
Shpejt u nguta oh ne shpi me shkue (oh ne shpi me shku oo)
Filloj nana oh me qortue (oh me qortue oo)
Pse kaq shum bije je vonue (ti o je vonue)
Hasan Aga merak asht ba ne mue
Dj Dagz, DJ PM & Vesa Smolica
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/06/2019


Dj Dagz, Dj PM & Vesa - Mora Testin (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Testin (Remake)".
3. Video është e këngës "Mora Testin (Remake)", por nuk këndohet nga Dj Dagz, Dj PM & Vesa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Dagz:


Komente 0