Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Dalool - Baresha (Feat. K-master)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(nuk kendohet teksti)
1.
Kam rrite shtatin
nder keto male
bashke me qingja e me dele
dhe bylbyla nder zabele
mas kumones loje e gezime
si shqiponja ime

refreni:

o era lun me barin o
o eni shoqe te lozim o
o fusha n'gaz po m'veshet o
o lulet bardh po qeshin o
o dridhet mali cka u ba
o lum bareshat ndesh u ndan

o era lun me barin o
o eni shoqe t'lozim
o lulet bardh po qeshin
o fusha n'gaz po m'veshet
o dridhet mali cka u ba
o lum bareshat ndesh u ndan
naninaninainaina naninanina
2.
Heeej po tingllojne shume
kumona po gurgllon prroit
malore nate me qiell bjeshka
me bore e n'bjeshk dashnija
vjen me mall e sot nji fyll u kall ee

refreni:

o era lun me barin o
o eni shoqe te lozim o
o fusha n'gaz po m'veshet o
o lulet bardh po qeshin o
o dridhet mali cka u ba
o lum bareshat ndesh u ndan.
naninaninanina naninanina


Ky tekst u dërgua nga Vjosa96Dj Dalool
Featuring: K-Master
Publikimi: 11/04/2013


Dj Dalool - Baresha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baresha".
3. Video është e këngës "Baresha", por nuk këndohet nga Dj Dalool.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:


Komente 0