Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Dalool & Andos - Ti Je Ajo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Dj Dalool & Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Dalool & Andos - Ti Je Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  26

Muzika:

Dj Dalool

Muzika & Teksti:

Andos

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Andos

29/06/2012

2012-06-29T12:44:26+00:00Kur te shikoj ne sy , une te ndjej te gjitha i harroj pernjeher , vetem nje moment me ty nuk mjafton se dua te te them TI JE AJO. ` ref 1- Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo.. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo..

`Shikimi yt ne diell me gezon e dashur ti mos shko se do te me mungosh kam pritur as shum koh me beso pra kot me thua te harroj, nje gje sikur ta dish smund te jetoj pa ty do shkruaj dhe kendoj pergjithmon per ty nuk shoh asgje ne jet perveq teje te lutem me lejo te jem pran teje .

`ref 2- Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo .. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo.. - OOOOoooo OOOOOoooo OOOOOOoooo
`ref 2-Ti je ajo qe me mungon Ti je ajo ajo ajo.. Ti je ajo qe un adhuroj Ti je ajo ajo ajo ..

Nje gje sikur ta dish smund te jetoj pa ty do shkruaj dhe kendoj pergjithmon per ty nuk shoh asgje ne jet perveq teje te lutem me lejo te jem pran teje.(3


Ky tekst u dërgua nga Samire
Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet