Audio

Dj Dalool & Avaxus - 2 The Rock  (Feat. Mc Beka)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/06/2013

2013-06-28T23:15:56

Featuring

Mc Beka

Më Shumë Nga

AvaxusKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2 The Rock" kënduar nga Dj Dalool & Avaxus.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Dalool & Avaxus i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:

Më Shumë...