Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dalool & Yanna - In Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In Love".
3. Video është e këngës "In Love", por nuk këndohet nga Dalool & Yanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dalool & Yanna - In Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

XL Films

Produksioni:

Avaxus

Produksioni:

Dj Dalool

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ardiana Mehmeti

28/06/2019

2019-06-28T17:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "In Love" kënduar nga Dalool & Yanna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dalool & Yanna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nora Muqaj - In Love

Pe dii ,
Pe di qe afer meje,
Nxehesh kur je ti ,
Mungesa jote nuk pom bon ,
mu ni ma mirë,
Hajde afer ti te unë ,
E kalojna sa sekond,
poo duuu ,
Du me bo qashtu,
qysh ti po lyp ,
Pe bojna na prap ,
ppak ma shumë ,
Edhe nese neser ski me prit ,
po dalin fjalt tii me muu ,
Tii me muuuu

2X
Hajdee tii hajdee tii hajdee
Hajdee ma ngatt

Unë e vrej edhe pe di
qe ti poo doon ,
Ska rendesi qe jon largsitë ,
prapp e bon ,
Unë ee di ti qa po don ,
Njejtin sen ti pe menon ,
Apet ti me mu pe bon ,
Mas mirti ne kejt stilin,
Kejt po kqyrin e po dridhin ,
Mee muu po donn ,
Me muu pe qon
Let folin krejt qa hidhin ,
Prap let shpikin kta ,
Spo na prishin qefin toon ,
Qeefin tonn....

4X
Hajdee tii hajdee tii hajdee
Hajdee ma ngatt...

Tori Dpk - In Love

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

pje 1

ejo girl,just stay with me,,,
ca tkerkosh une ti bi,,
ne ket bot une edhe ti,,
tjeter gjo nuk ka rendesii,,,

je pjes e enderres teme,,
je pjes e zemres teme,,,
je e vetmja femer,,,
qe i jep jet,ksaj ndjenje,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

pje 2

seriozisht e kam cdo fjal,,,
se ndjenjat nuk muj mi nal,,,
se zemra i shpejton rrahjet,,,
sa her ty,te kam perball,,,

sje si tjerat,je e rrall,,
Se zemren ty ta kam fal,,,
1 minut kur je larg meje,,,
seriozisht per ty kam mall,,,

2x

enderroj cdo nat me ty,,,
cdo nat jam me ty,,,
dhe deshirat zemer,,,
i ndajm bashk te dy,,,

ref

ejo girl,am in love with u,,,
a a a love u,,
a a a love u...
a a a love u,,,

ejo girl am in love with u,,,
a a a love u,,,
a a a love u,.,,
a a a love u,,,

Celine Dion - In Love

D'oi¢Â¦i£Â˜ni£Â¬Â¸ je suis je vois des anges et des tourterelles
Si l'on m'avait dit qu'un jour je vivrais dans le ciel
J'ai fait la rencontre d'un gare�¾n c'est la grande nouvelle
Et je plane je plane je plane et je suis

From where I am I see angels and turtledoves
If I would have been told that someday I would live in the sky
I have met a guy it's the big news
And I fly I fly I fly and I am
En amour
Comme on dit du ce­i¢Â¦i£Â²i£Â¬Â¸ de chez nous
J'ai envie de partir avec lui n'importe oi¢Â¦i£Â˜ni£Â¬Â¸En amour
Comme on va de pays en pays
Sur le dos d'un nuage fou
En amour
Comme en France en bohe‘�e ou en Chine
On a plein de fore˜¾s de jardins devant nous
En amour
Comme dans un avion qui dessine
Un grand coeur tout autour de nous

In love
Like we say at home
I long to leave with him anywhere
In love
Like we go from country to country
On a wild cloud
In love
Like in France as a bohemian or in China
We have many forests gardens in front of us
In love
Like an airplane that draws
A huge heart all around us
Je de�ouvre des plane‘¤es et des horizons
Des e oiles inconnues qui ont toutes le nom
De celui partage avec moi sa route et ses chansons
Et je plane je plane je plane et je suis

I discover planets and skylines
And unknown stars that all have the name
Of the one sharing with me his pathway and his songs
And I fly I fly I fly and I am
En amour
Comme on dit du ce­i¢Â¦i£Â²i£Â¬Â¸ de chez nous
J'ai envie de partir avec lui n'importe oi¢Â¦i£Â˜ni£Â¬Â¸En amour
Comme on va de pays en pays
Sur le dos d'un nuage fou
En amour
Comme en France en bohe‘�e ou en Chine
On a plein de fore˜¾s de jardins devant nous
En amour
Avec le monde entier qui dessine
Un grand coeur tout autour de nous
Tout autour de nous

In love
Like we say at home
I long to leave with him anywhere
In love
Like we go from country to country
On a wild cloud
In love
Like in France as a bohemian or in China
We have many forests gardens in front of us
In love
With all the world that draws
A huge heart all around us
All around us
En amour
Comme on dit du ce­i¢Â¦i£Â²i£Â¬Â¸ de chez nous
J'ai envie de partir avec lui n'importe oi¢Â¦i£Â˜ni£Â¬Â¸En amour
Comme on va de pays en pays
Sur le dos d'un nuage fou
En amour
Comme en France en bohe‘�e ou en Chine
On a plein de fore˜¾s de jardins devant nous

In love
Like we say at home
I long to leave with him anywhere
In love
Like we go from country to country
On a wild cloud
In love
Like in France as a bohemian or in China
We have many forests gardens in front of us
Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet