Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Endi - Get Yo Hands Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Yo Hands Up".
3. Video është e këngës "Get Yo Hands Up", por nuk këndohet nga Dj Endi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Endi - Get Yo Hands Up  (Feat. Young Nash & N Kay)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2010

2010-10-31T23:26:14+00:002 excluzzive
Endi
N Kay
Young Nash

Young Nash
Ref:
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Get down in da club !!

Endi:
Si boss une vi n'club shake it mamma bone shume hott ,
une vi n'club please dont stop hajt per mu edhe ni shoot
nsheher tem nven tem qka du une boj , une vi nclub hej man nstilim tem kongen une e knoj
sa naten sa diten tripat une i kom kejt nisoj , Loqko ndaq nisu ndaq pritem une ty tnxo pot garantoj
se clubin une ta nxej kejt clubin une ta thej , kejt bitchat qohen nkom hejj apet une jom knej
Prap si boomerang vi nclub se une jom hott , une e marr edhe veq boj qef edhe me qata qe e kom ma ngat
hejj jau thom ni fjal ndigone ket djal , gjithmon e kom dhez clubin sa here nbin qe jom dal

Ref:
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Get down in da club !!

N Kay
I'm gonna do it do it like a rockstaaaar ,
Shejk it girl you moce it cuz' i'm a rapstaaar
Do it if ya wanna me , make it if ya wanna see , Soul like a pickle be , fuck the fame i'm only me
Sa here vi temen e ndroj , repin e mir gjdo her E boj , senin e fort gjdo her e knoj , stilin e mir Kurr nuk e ndrroj
Hip hop-in vet JO , asnihere me t'dobt une mi bo ,
Young Nash in da flow , New York City deri n'Gjakov

Ref:
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Everybody get ya hands up
Get down in da club !!


Ky tekst u dërgua nga  nitimorina
Më Shumë Këngë Nga Dj Endi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet