Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Flame

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Flame është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 25 Maj 2016, Dj Flame publikon videoklipin "Never Stop". Më datë 27 Nëntor 2017, Dj Flame publikon videoklipin "Fight Back"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dasildo

DACI

ANSO

Dj Xheni

Dion Dragusha

Dj Manco

Alessandro

Drinche

Jens

Dj Xhino

Tags: Dj Flame


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet