A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dj Flow - Auuu  (Feat. Lumi B)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2010

2010-10-17T21:26:18

Featuring

Lumi B


AUUUUU
Lumi-B, Dj Flow bitch
Dj Flow - Bitch
ey yo yo
Auuu motherfuckaa

eyo qka ?
qka po menon pot kqyri met bo shoqe JO
hajde ma ngat se me ty rri se spo kom qka me bo
edhe bon qka du mos ta nin une boj qka tThush edhe nese don me hec veq thuj
nese nShpi spot lojn me fol me njerz thuj Ooo
me bo me dit kjo qfare jom meniher iik
hajt bon be jasht spo muj ma me bertit
nuk po nij sen tjeter veq muzik
Ti po don me ma prek Cicen - sbon
Ti po don me ma prek thoben - sbon
edhe kurr ska me bo! hajt tung pra une po hi mrena me pa ciaooo

Refrain:
Femna tShkurta
Femna tgata
Femna tshkurta
Femna tgata Auu
Femna tshkurta Auu
Femna tgata Auuu
Femna tshkurta Auu
Femna tgata Auu

Ajo i din kangt e mia permensh edhe pse gjysen nuk i merr vesh
ndrroj teshat ma shpesh
rri me mu ski me pi sen belesh
jo une skom kry fakultet
as nXhep se kom as ni cent
nese don me ardh vet
nese jo thirri shoqet edhe shkojm tret
Njona thot Jo
tjetra thot Jo
kur une tham hey ju thuni Hoo
qesi si ti ka plot shko boni detyrat e mos hajde ma nClub kurr
ey qesi si ti ka plot amo asnjona nuk po ma han mu sot

Refrain.:
Femna tshkurta
Femna tgata
Femna tshkurta
Femna tgata Auu
Femna tshkurta
Femna tgata
Femna tshkurta
Femna tgata Auu
Femna tshkurta Auu
Femna tgata Auu
Femna tshkurta Auu
Femna tgata Auu

Yo Flow sa here ti lshon kjo po vjen pick up pick up
lshoja senin qe i pelqen
Flow sa here ti lshon kjo po vjen
pick up pick up
lshoja senin tem

Refrain:
Femna tshkurta
Femna tgata
Femna tshkurta
Femna tgata Auu
Femna tshkurta auu
Femna tgata Auu
Femna tshkurta Auu
Femna tgata Auu

Pick up to Vig Poppa
Thanks for the melody
Pick up to Lyrical Son


Ky tekst u dërgua nga  leonoraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019