Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Dj Gimi-O - Kur I Pash Shuplakat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Pash Shuplakat".
3. Video është e këngës "Kur I Pash Shuplakat", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dj Gimi-O - Kur I Pash Shuplakat (Feat. Halit Haliti)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2017

2017-05-31T20:41:23+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur I Pash Shuplakat" kënduar nga Dj Gimi-O.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë